Home Czyszczenie pokryć dachowych
19 | 02 | 2019
Czyszczenie pokryć dachowych PDF Drukuj Email

Czyszczenie pokryć dachowych

 

 

Dach to jeden z nadrzędnych elementów każdego budynku. Wpływa on na jakość, komfort mieszkańców, na oszczędność pieniędzy, jak również efekt wizualny, który z pewnością dla każdego z nas stanowi jeden z najważniejszych aspektów. Czyszczenie i mycie dachów to jedna z tych usług, którą pragniemy Państwu serdecznie polecić, oferując najwyższą jakość, atrakcyjną cenę i pełne Państwa zadowolenie na bardzo długi czas.

Profesjonalnie usuwamy wszelkie zabrudzenia na dachach. Nie tylko myjemy i czyścimy wszelkiego rodzaju pokrycia dachowe, ale zapewniamy również konserwację dachów przy użyciu najwyższej jakości impregnatów. Nie stanowi dla nas żadnego problemu praca na znacznej wysokości, ani ogromna powierzchnia dachu do mycia i czyszczenia. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, starannie wykonując wszelkie powierzone nam zadania. W ramach naszych usług zapewniamy także mycie i czyszczenie elewacji.

Jeśli mycie dachów, to tylko z naszą firmą. W ramach usługi możemy polecić Państwu pozbycie się zarośniętych alg, grzybów i innych zabrudzeń, które na dachach pojawiają się niezwykle często. Psują wygląd, wpływają na skrócenie trwałości dachówki, przesądzają o konieczności szybszej inwestycji w nowy dach.

 

Jeśli postawimy na czyszczenie dachów, wówczas pozbędziemy się brudu i mchu, uzyskamy ponownie dachówkę, która będzie ozdobą naszego budynku. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie, mamy wykwalifikowany zespół pracowników, jak również niezbędną wiedzę, aby oferując Państwu czyszczenie i mycie  dachów, wykonać swoją pracę na najwyższym poziomie. Bezpiecznie wykonujemy zlecenia na każdej wysokości, czyszcząc i myjąc dachy o różnych kształtach powierzchni i kątach nachylenia.

 

 


 

Masz Pytania? Chcesz zamówić usługę?

Zadzwoń! - tel. 791 474 018,  tel. 791 474 152

lub napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.